Gratuluję, Twój dostęp do serii filmów jest aktywny!

Krok 1: W tym wideo poruszam 2 pierwsze problemy oraz podaję ich rozwiązanie.  Upewnij się, że zobaczyłeś to wideo do samego końca, bo nie będzie potem dostępne.

Krok 2: Zarezerwuj miejsce na szkolenie w cenie logistycznej >>

W obecnych czasach marketing jest kluczowy dla rozwoju firmy, jednak nie łatwo znaleźć w tej dziedzinie dobrych nauczycieli. Bartosz Mańkowski tłumaczy krok po kroku, jakie działania powinniśmy podjąć i dzieli się wypracowanymi przez lata strategiami. Kurs nie jest przegadany, a pełen gotowej do zastosowania wiedzy przedstawionej, co najważniejsze, w sposób praktyczny. Wiedzę tę można od razu wprowadzić w życie, co właśnie robię i czekam na pozytywne rezultaty. Dziękuję, Bartku!

Aleksandra Galert Aleksandra Galert
Przedsiębiorca

Bardzo polecam szkolenie Bartka. Byłem na nim 2 razy. Po pierwszy razie odrazu wdrożyłem wiedzę, bo była podana w praktyczny sposób. Efekty były natychmiastowe w postaci zwiększonej ilości zapytań od pacjentów, a mój kalendarz się zapełnił na kilka tygodni do przodu. Bartosz nauczył mnie jak komunikować się bardziej zrozumiale i pokazał wiele praktycznych trików. Na drugie szkolenie zabrałem również mojego syna.

Łukasz Kmieciak Łukasz Kmieciak
Lekarz