(Tylko dzisiaj) Twoja najważniejsza decyzja biznesowa

Cześć, tu Bartosz Mańkowski.

Czy jeśli 1 decyzja zwiększyłaby Twoją sprzedaż dwu-, a może nawet trzykrotnie – to czy byłbyś zadowolony z tej decyzji?

Taki jest cel szkolenia „Mistrz reklamy na Facebooku. Kampania w 14 dni”.

Dlatego jestem przekonany, że ta mała inwestycja będzie Twoją najważniejszą decyzją biznesową tego roku.

Zapisz się teraz, bo zostało 6 godzin >>

Dostałem mnóstwo pytań, czy jest gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przez 10 lat tworzenia kampanii na Facebooku dla małych i dużych, światowych firm, nikt mi nigdy nie dał na nic gwarancji.

Wszystko, czego się nauczyłem, to efekt wydania już ponad pół miliona budżetu reklamowego (nie mojego – moich klientów), kilkuset testów, kilkuset kampanii.

Jeśli ktoś potrzebuje na to gwarancji, to znaczy, że nie jest jeszcze gotów, aby przez Facebooka generować regularnie wysoką sprzedaż.

Jeśli natomiast widzisz w tym szansę, wartość, sens – wejdź tu i zaczynamy >>

Po północy cena wzrasta o 400 zł.

PAMIĘTAJ: szkolenie uwzględnia wszystkie najnowsze zmiany w algorytmie Facebooka. Dlaczego to nie tylko ważne, lecz kluczowe?

Dlatego, że prowadząc kampanię bez adaptacji do najnowszych zmian, wieszasz swój biznes, swoją sprzedaż – na włosku. Grozi Ci wtedy zablokowanie konta, a to oznacza utratę możliwości najtańszego pozyskiwania klientów!

Żadne SEO, ani nawet AdWords, jak i inne metody pozyskiwania ruchu nie są dziś tak tanie, tak szybkie i tak łatwe do wdrożenia jak na Facebooku.

„Mistrz reklamy na Facebooku” po pierwsze jest streszczeniem 10 lat mojej pracy, po drugie jest zbiorem 50 najlepszych strategii reklamowych polskich agencji reklamowych, po trzecie uwzględnia wszystkie najnowsze zmiany w algorytmie.

Zostało niecałe 6 godzin, zapraszam >>

– Bartosz