O mnie 3

Kim jestem?

Pochodzę z małego miasta, które nazywa się Jastrowie. To bardzo mała miejscowość, z której wyjechałem na studia – jak większość moich znajomych. Od dzieciństwa byłem raczej antysystemowy, dlatego zamiast pilnie się uczyć zaczytywałem się w książkach o biznesie, filozofii i psychologii. W moim mieście nie było większych perspektyw, które poznałem, gdy wyjechałem na studia.

Od małego byłem nauczony walki. Wiele chorowałem, a pewnego razu miałem nawet rozedmę płuc. Nigdy w życiu, od momentu gdy zaczęliśmy budować dom, nie było mi w życiu łatwo. Ale mamy piękny dom. Naprawdę genialny. Nauczyłem się dzięki temu, że warto kilka lat żyć poniżej możliwości, aby przez następne lata mieć możliwość cieszenia się spełnionymi marzeniami.

Przedsiębiorczości uczyłem się od małego. Wspólnie z ojcem, dziadkiem i moim młodszym bratem, budowaliśmy garaże na sprzedaż, aby uzbierać w ten sposób na dom. To było największe marzenie moich rodziców. Z domem wiąże się również inna historia. Rodzice zapytali mnie i brata, czy zgadzamy się jeść ziemniaki z kotletem przez następne kilka lat, żebyśmy mogli mieć dom. Zgodziliśmy się.

W dorosłym życiu popełniłem wiele błędów. Wiele razy zaufałem nie właściwemu partnerowi biznesowemu. Tracilem i zarabiałem. Aż zrozumiałem, co jest naprawdę ważne. Moje życie wiele razy się waliło. Jednak ja zawsze wstawałem bogatszy o doświadczenia. Dzięki temu dzisiaj jesteś tutaj i to czytasz. Bo nigdy się nie poddałem, bo wiedziałem o co walczę. O to, żeby pomóc  MILIONOWI osób  zarabiać więcej.

Możesz dokładnie tyle, na ile sobie pozwolisz.

Jaka idea stoi za tą platformą?

Jeśli czytałeś treści wyżej, to wiesz jak wyglądało moje życie. Twoje może wyglądać tak samo, jeśli nie będziesz uczył się na cudzych błędach. Ja nie miałem w rodzinie ani wśród znajomych przedsiębiorców, więc musiałem przejść drogę, podczas której wiele osób by odpuściło. Po to jest ta platforma. To zapis moich doświadczeń i sprawdzonej w praktyce wiedzy. To moja część inwestycji w Twoje lepsze jutro. Druga część zależy od Ciebie, ale dzięki tej platformie już nigdy nie będziesz musiał czuć się osamotniony na drodze, ku własnemu biznesowi i ku większym przychodom.

Ta platforma to nie tylko zapis wiedzy. To również początek dużego projektu, którym jest moje i Twoje życie. Dzięki temu, że zarabiam pieniądze na usługach, szkoleniach, konsultacjach i kursach wideo – to mogę dawać bardzo dużo darmowej wiedzy na temat skutecznych i sprawdzonych wielokrotnie rozwiązań. Możesz mi wierzyć lub nie, ale tworzenie darmowych treści, szkoleń i nagrań kosztuje bardzo dużo pieniędzy. W tym czasie nie pracuję, co miesiąc wydaję kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych na to, żeby darmowa wiedza docierała do osób, które coś chcą zmienić w swoim życiu.

Wszystkie moje kursy powstają w oparciu o moje osobiste doświadczenia oraz o doświadczenia osób, od których dzisiaj mogę się uczyć, bo mam z czego im płacić. Wiem, że na rynku jest wiele osób, które zajmują się marketingiem. Jednak wiem, że mało jest takich, które wiedzą o biznesie, strategii, prawie i codzienności przedsiębiorcy.

Dlaczego tak dużo oddaje światu? Ponieważ z moich darmowych materiałów uzyskałem najwięcej dobra w moim życiu. Poznałem najbliższe mi osoby oraz wielu moich klientów, którzy widząc moje efekty i misję chcieli ją wspierać korzystając z moich usług. Mogłem założyć fundację, ale wybrałem budowanie zyskownego biznesu, który ma czym się dzielić.

X