Poznaj mnie

MOJA HISTORIA
WARTOŚCI
EDUKACJA
USŁUGI
Moja historia 01

Moja historia

Urodziłem się i wychowałem w małym mieście. Jak większość moich znajomych wyjechałem na studia do większego miasta wierząc, że zawojuje cały świat i osiągnę w życiu to, o czym marzyłem. Moja pierwsza praca dawała mi 3,5zł za godzinę i szybko zrozumiałem, że płacą mi tyle ile przynoszę firmie. Następnego dnia zmieniłem pracę na rozliczaną za prowizję i tak pracuję do dzisiaj. Na początku prowizje były w wysokości kilkuset złotych, aż pewnego dnia zaczęły regularnie przekraczać kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Swój spokój odnalazłem w minimalizmie i życiu rodzinnym. Moje zamiłowanie do ryzyka i adrenaliny znalazło swoje ujście na giełdzie, gdzie aktywnie inwestuję.

02

Stało się tak dlatego, że od zawsze podnosiłem sobie poprzeczkę. Gdy coś nie działało, to szukałem błędów w moim sposobie myślenia i braku umiejętności. A od tego było blisko do szeroko pojętego rozwoju osobistego. Na początku moim celem były wyłącznie pieniądze.. jednak skończyło się to samotnością i smutkiem. Szybko zrozumiałem, że najważniejsza jest uczciwość oraz dbanie o dobre relacje z ważnymi dla mnie osobami oraz oddawanie czegoś od siebie światu. Właśnie chęć oddania czegoś pchnęła mnie do nagrywania kursów, pisania bloga i prowadzenia szkoleń.

03

Na swoją edukację wydałem okrągłe kwoty. Najpierw 3 kierunki dziennie – nie dałem rady. Potem drogie zaoczne studia prawnicze, których nie skończyłem, bo firma wymagała ode mnie 100% uwagi. Od 2009 roku uczestniczyłem w ponad 100 szkoleniach z umiejętności miękkich oraz marketingu. Na dzień pisania tekstu przeczytałem 3978 książek w tej tematyce i przeprowadziłem kampanie marketingowe dla blisko 200 firm, które łącznie wygenerowały ponad 10 milionów przychodu.

Jakie usługi świadczę?

Skupiam się wyłącznie na tym, w czym jestem co najmniej dobry.

DORADZTWO BIZNESOWE

Doradzam młodym i doświadczonym przedsiębiorcą jak rozwijać biznes. Szukam dla nich możliwości zwiększania sprzedaży i uzyskania potężnej przewagi nad konkurencją.

POMYSŁ NA BIZNES

Pomogę Ci znaleźć pomysł na biznes, który zarabia pieniądze i da Ci sporo satysfakcji. Każdy z nas wie i potrafi coś, co może być początkiem zyskownego biznesu.

DOŚWIADCZENIE

Pracując nad rozwojem biznesu mojego i klientów zdobywam bardzo duże doświadczenie, którym z przyjemnością dzielę się dla dobra biznesu moich klientów – może też Twojego?

MOTYWACJA

Być może jesteś jedną z tych osób, które mają świetne pomysły na siebie i biznes, ale nic z tym nie robią? Oprócz wiedzy mogę dać Tobie również wsparcie i pomóc utrzymać motywację.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Najlepiej wydane pieniądze to te, które pomagają nam szybciej uzyskać umiejętności, których potrzebujemy do generowania efektów. Możemy pracować 1:1 nad Twoim biznesem.

PROWADZENIE KAMPANII

Jestem praktykiem i to co najbardziej kocham w mojej pracy to prowadzenie kampanii, które zarabiają pieniądze dla mnie i moich klientów. Być może Twoją również mogę poprowadzić.

X