WIELKA PROMOCJA
ŚWIĄTECZNO-URODZINOWA

WAŻNA TYLKO DO 19.04.2019
W RAMACH KTÓREJ POKAZUJĘ...

Jak zaprojektować skuteczną strategię marketingową, która pozwoli Ci regularnie pozyskiwać nowych klientów i czerpać z biznesu szczęście, pieniądze oraz satysfakcję

Już za kilka dni kończę 30 lat. Z tej okazji przygotowałem specjalną promocję, dzięki której możesz zyskać promocyjny bilet na wyjątkowy warsztat stacjonarny, bonusy o wartości 1683 zł, a ponadto:

 • Opracować powtarzalny proces sprzedaży dopasowany konkretnie do Twojego biznesu
 • Stworzysz oferty i reklamy, którym żaden klient się nie oprze (nawet jeśli konkurencja ma taniej)
 • Przestaniesz martwić się niską sprzedażą i brakiem stabilności w swojej firmie
 • Zaprojektujesz tunel sprzedażowy, który gwarantuje pełną automatyzację biznesu – sam pozyskałem tak ponad 6733 klientów

oraz… a zresztą sam zobacz!

Drogi przedsiębiorco, właścicielu firmy!

Początki w biznesie bywają trudne.

Często pracuje się nawet po 12-16 godzin dziennie, żeby rozkręcić firmę i zbudować w niej stabilny przychód.

Ale dla wielu przedsiębiorców ten “początek” trwa całe miesiące, a nawet lata i nic nie wskazuje na to, aby miało się zmienić na lepsze.

Nadal się przepracowują i co rusz gaszą kolejne pożary. Nierzadko obawiając się, czy zyski w kolejnym miesiącu wystarczą na pokrycie wszystkich opłat.

Inni mają duże przychody, ale za to użerają się z roszczeniowymi klientami, którzy myślą, że gdy wykładają pieniądze na stół, to przedsiębiorca staje się ich poddanym.

I to przytłaczające wrażenie, że kręcą się w kółko, niczym chomik w kołowrotku. Jednak za nic w świecie nie wiedzą, jak się z niego wyrwać.

Pojawiają się nerwy, zwątpienie i frustracja.

Często w duchu powtarzają: “do cholery, miała być wolność, więcej pieniędzy, a tu haruję od świtu do nocy i nadal nic…”.

To dołuje tym bardziej, gdy popatrzy się o ile mniej problemów mają ludzie pracujący na etacie. Wracają do domu i mogą cieszyć się błogim spokojem.

Najgorsze, co wtedy można zrobić, to niczym tonący brzytwy, chwytać się wyrywkowo kolejnych technik sprzedażowych oraz metod – bez planu i jakiejkolwiek strategii.

Dlaczego? Bo w ten sposób na chwilę łagodzi się skutki, a przyczyna wszystkich problemów nadal istnieje i nie przestanie dawać w kość.

Ona leży zupełnie gdzie indziej. A stosując doraźne rozwiązania, robisz tak, jakbyś polewał pożar benzyną.

Bądźmy szczerzy. Nie tak to powinno wyglądać.

Zgaduję, że…

Prawdopodobnie jesteś tutaj z jednego lub kilku powodów:

 • Kochasz prowadzenie biznesu i niezależność, jaką to daje, ale czasami masz już zwyczajnie dosyć gonitwy za klientami oraz ich często roszczeniowego podejścia.
 • Masz klientów i stabilną pozycję na rynku jednak czujesz, że to co robisz, jest warte znacznie więcej niż obecnie otrzymujesz? Zastanawiasz się, jak podnieść ceny i być wynagradzanym proporcjonalnie do tego, jaką wartość dajesz klientowi?
 • Wszystko jest u Ciebie dobrze, jednak myślisz do przodu i jesteś otwarty na nowe rozwiązania, które pozwolą Ci utrzymać stabilną pozycję w branży.
 • Pracujesz ciężej niż kiedykolwiek, ale efekty nadal są średnie i nie masz tylu klientów, ilu byś chciał.
 • Masz dosyć walki najniższą ceną i “bicia” się o klientów z konkurencją, która nie zawsze zachowuje się uczciwie.
 • Jesteś świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale nie do końca wiesz, jak się promować i precyzyjnie docierać do najlepszych klientów.
 • Cierpisz z powodu niskiej sprzedaży, a Twoje przychody mimo kolejnych wysiłków wciąż są niestabilne i nie gwarantują bezpieczeństwa finansowego Tobie oraz Twojej rodzinie.
 • Czujesz, że Twoje działania to raczej chaos niż zorganizowany proces, który przybliża Cię do Twoich biznesowych celów.

To duże wyzwania, ale zapewniam Cię, że możliwe do przejścia dla każdego – Ty również sobie poradzisz.

Potrzebny jest tylko konkretny i dobrze rozpisany plan oraz wiedza, jak pozyskiwać klientów zgodnie z nowymi zasadami marketingu.

Sekret powodzenia największych i najlepiej zarabiających firm

Obecnie w mediach społecznościowych promuje się ideę “hustlingu”. Czyli napieraj, rób, biegaj i działaj – byle szybko, byle do przodu!

A teraz wyobraź sobie, że stoję obok Ciebie i każę Ci biec.

Pytasz mnie dokąd, a ja mówię, żebyś się nie zastanawiał, tylko biegł przed siebie tak szybko, jak tylko potrafisz.

I tak właśnie postępuje większość przedsiębiorców.

Ktoś powie, żeby pisać bloga. To piszą bloga, bo… teraz tak trzeba.

A nie!

Nagle okazuje się, że jednak lepiej publikować posty na Instagramie.

Podobnie z każdą kolejną techniką, czy nowinką marketingową.

Zapytasz: “Bartek, czy w takim razie te narzędzia są złe? Nie działają?”

Oczywiście, że działają i to świetnie. Jednak tylko wtedy, kiedy są częścią szczegółowo zaplanowanej strategii, a potem konsekwentnie wdrażane.

Inaczej szybko zauważysz, że wszystkie kanały dotarcia do klientów są rozkopane, ale realnie żaden z nich nie generuje klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć sprawnie działający system pozyskiwania klientów i rozwijania biznesu, to mam dla Ciebie coś specjalnego.

Z okazji moich 30 urodzin przygotowałem dla Ciebie 2 pakiety promocyjne do wyboru (lub możesz wziąć wszystko)

PAKIET #1

Praktyczny 1-dniowy warsztat, na którym razem ze mną zbudujesz strategię marketingową dopasowaną konkretnie do Twojego biznesu + wersja online dostępna 24/7

(Warsztat odbędzie się w 23 maja 2019 w Łodzi, każdy z kupujących otrzyma informację)

Wychodząc z sali, będziesz trzymał w ręku precyzyjnie opracowany plan pozyskiwania klientów – skrojony konkretnie pod Twój biznes.

Jedyne co Ci pozostanie, to tylko po kolei wdrożyć to wszystko u siebie krok po kroku.

Czy da się łatwiej?

Oto czego się dowiesz na warsztacie:

 • Jak przygotować treści, które idealnie trafią do Twojej grupy docelowej i będą sprzedawać? – gotowy model bez ukrywania!
 • Analiza konkurencji – zidentyfikujesz jej mocne i słabe strony, a następnie dowiesz się, jak je wykorzystać na swoją korzyść.
 • Pokażę najczęściej popełniane błędy przy projektowaniu strategii w biznesie oraz ich rozwiązania.
 • Co robią najwięksi, a o czym nie wiedzą pozostali?
 • Jak precyzyjnie ocenić co działa w Twojej branży, a co nie?
 • Jak działać w zgodzie ze swoimi wartościami, aby stworzyć z nich niewidzialną broń, której konkurencja nie będzie w stanie skopiować?
 • Wybór niszy, która wygeneruje duże przychody, a jednocześnie nie jest silnie obsadzona przez konkurencję.

Oczywiście przez cały warsztat jestem do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiem na każde pytanie.

Ale to nie wszystko. Kilka dni po warsztacie przewidziałem dodatkową sesję live, podczas której odpowiem na pytania, jakie pojawią się w Twojej głowie, gdy już prześpisz się z otrzymaną wiedzą.

Wiem z doświadczenia, że gdy “kurz” opadnie, to pojawia się sporo kwestii, które mogą być dla Ciebie nie do końca jasne, a ja chcę żebyś maksymalnie wykorzystał wiedzę, którą Ci przekażę. O dokładnej dacie i godzinie live poinformuję Cię mailowo.

Wartość: 695 zł

Na tym nie koniec, ponieważ w ramach tej specjalnej promocji dokładam jeszcze...

(tylko dla pierwszych 100 osób)

5 moich najlepszych kursów marketingowych, a konkretnie…

1) Mistrz reklamy na Facebooku – Kampania od A do Z w 14 dni (Wartość 595 zł)

Dzięki temu, że robię to od 10 lat, przeprowadziłem 390 kampanii dla klientów, ponad 400 testów A/B z budżetem, który przekroczył już pół miliona złotych – dzięki temu mogę Ci pokazać różne drogi na skróty.

A to oznacza, że pierwszą kampanię reklamową, bijącą rekordy sprzedaży – kampanię Twojej usługi lub produktu – stworzysz w maksymalnie 14 dni.

Wyobraź sobie, że…

Za dwa tygodnie możesz mieć kampanię reklamową, dzięki której

Twój biznes zrobi w miesiąc tyle, ile normalnie sprzedajesz w rok!

2) Skuteczny System automatyzacji sprzedaży (Wartość 397 zł)

Kompletny kurs, który przeprowadzi Cię przez cały proces od momentu, w którym jesteś do momentu, w którym będziesz sprzedawać więcej, a co najważniejsze… z automatu!

To połączenie potrzebnej teorii oraz zapisu z mojego ekranu, gdzie widzisz w co klikam i słyszysz dlaczego to robię. Jeden z klientów powiedział:

Wszystko jest wytłumaczone jak przysłowiowej krowie na rowie, a Pan, który uczył mnie WOS-u w szkole średniej powiedziałby: Mańkowski, dzięki Tobie automatyzacja sprzedaży jest prosta jak konstrukcja cepa!

3) Facebookowy Przyjaciel (Wartość 297 zł)

Niezwykle skuteczna metoda, dzięki której pozyskasz nowych klientów bez ryzyka, że zostaniesz zaszufladkowany jako “nachalny sprzedawca”.

W kursie pokazuję, jak zdobyć zaufanie odbiorców, aby sprzedawać im “pod radarem”. W ten sposób nie tylko chętnie klikają i czytają Twoje treści, ale niczym zahipnotyzowani przechodzą do formularza zamówienia. A wszystko bez nachalnej i agresywnej sprzedaży!

4) Mistrz pisania sprzedających ofert (Wartość 97 zł)

Masz świetny produkt, ale nie wiesz, jak przekonać do niego swoich klientów?

W tym szkoleniu pokażę Ci jak krok po kroku stworzyć ofertę nie do odrzucenia. Poznasz tajniki, które stosują najlepsi copywriterzy i przygotujesz takie opisy produktów, aby klienci klikali KUP TERAZ! bez patrzenia na cenę (nawet jeśli jest wyższa niż u konkurencji).

5) Wyznacz grupę odbiorców i dotrzyj do idealnych klientów (Wartość 297 zł)

W biznesie wszystko zaczyna się od właściwie dobranej grupy odbiorców. Tylko wtedy stworzysz komunikaty, które idealnie trafiają w potrzeby klientów i gwarantują wysoką konwersję sprzedażową.

Dzięki temu nie marnujesz budżetów reklamowych na docieranie do ludzi, którzy i tak nic by od Ciebie nie kupili.

Jak widzisz łączna wartość pakietu wynosi aż 2378 zł, ale mam dobrą wiadomość.
Ty nie zapłacisz nawet połowy tej ceny (szczegóły poniżej).

PAKIET #2

PROPOZYCJA SPECJALNA TYLKO DLA 3 FIRM:
Wdrożenie pełnego lejka sprzedażowego w Twoim biznesie

Pomogę wdrożyć w Twojej firmie przetestowany w 50 różnych branżach system pozyskiwania klientów tzw. tunel sprzedażowy.

Koniec nieprzyjemnych odmów i rozmów telefonicznych z ludźmi, którzy traktują Cię jak natrętnego telemarketera, a nie osobę, która chce im pomóc.

Co dokładnie otrzymasz w ramach usługi wdrożenia tunelu sprzedażowego?

Cały tunel składa się z kilku etapów. Tylko wtedy, gdy są one ze sobą odpowiednio zgrane i połączone przynoszą efekty, a co za tym idzie również wyższe zyski i więcej czasu dla Ciebie.

Oto co konkretnie otrzymujesz w ramach usługi wdrożeniowej:

 1. Zaprojektujemy pełną ścieżkę, która zmieni standardowych użytkowników w płacących klientów

Odbiorca, który trafia do tunelu sprzedażowego, jest konsekwentnie edukowany i prowadzony w stronę zakupu Twojej usługi, a cały proces odbywa się automatycznie. Wyobraź sobie wąski wąwóz, w którym jedyna możliwość, to poruszać się do przodu. A to wszystko bez nachalnej sprzedaży i tzw. wciskania usługi na siłę.

 1. Przygotujemy sekwencję wiadomości sprzedażowych

Najpierw “ogrzejemy” potencjalnych klientów i sprawimy, aby Ci zaufali, a potem przy pomocy starannie opracowanych wiadomości i komunikatów reklamowych przekierujemy ich do...

 1. Oferty nie do odrzucenia

To ostatni element tunelu sprzedażowego. Efektywna i przekonująca oferta krok po kroku rozbija ewentualne obiekcje klienta i za rękę prowadzi go do formularza zamówienia.

 1. Moje 10-letnie doświadczenie

Przez ostatnie 10 lat przeprowadziłem ponad 390 kampani w 50 róznych branżach, w 4 krajach. Całe moje doświadczenie jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomogę Ci wznieść Twoją firmę na znacznie wyższy poziom.

UWAGA: W przypadku wyboru wdrożenia lejka sprzedażowego pierwszym krokiem jest zapis na niezobowiązującą rozmowę.

Obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 500 zł. Niestety wiele osób deklaruje rozmowę, a później nie odbiera telefonu.

Jeśli do rozmowy dojdzie, to nawet w przypadku braku współpracy pieniądze z kaucji zostaną Ci zwrócone. A jeśli zdecydujemy o wspólnych działaniach, to kaucja zostanie zaliczona na poczet części kosztów wdrożenia .

Jeśli Twojej firmie brak konkretnej strategii, to nie ma w niej bezpieczeństwa ani stabilności

To, co większość osób robi w obliczu niskich lub zerowych sprzedaży, to próbowanie kolejnych technik, narzędzi, tworzenie nowych produktów, czy obniżanie cen.

Zazwyczaj brak w tym spójności i konkretnego celu – wybierasz się w nieznany teren po skarb, ale nie masz w ręce mapy. Po prostu biegniesz przed siebie… w nadziei, że w końcu dobiegniesz do celu.

To niestety nie działa, a jeśli nawet, to efekt jest krótkotrwały.

Niezależnie, czy jesteś przedsiębiorcą, konsultantem, czy specjalistą od marketingu w firmie – na koniec dnia zostaniesz rozliczony z efektów. Te efekty stanowią często o Twoim “być albo nie być”.

A gdyby tak odwrócić role? Zamiast gonić za klientem sprawić, aby to on ustawił się w kolejce i sam pytał o ofertę?

Kim jestem, abyś mnie słuchał?

Bartosz Mańkowski – przedsiębiorca i praktyk biznesu z ponad 10-letnim doświadczeniem.

To, co najbardziej kocha w swojej pracy, to prowadzenie efektywnych kampanii, które zarabiają pieniądze dla niego i jego klientów. Bartosz uważa, że każdy ma w życiu coś, co go nakręca i dla niego są to wyniki, które generuje dla siebie i klientów. Prywatnie: pasjonat zabytkowej motoryzacji i gitarzysta od 7 roku życia.

Bartosz, chcę w to wejść, ale powiedz mi, ile to kosztuje?

Biorąc pod uwagę, że...

… zdobycie tej wiedzy kosztowało mnie w ostatnich 10 latach masę stresu, nerwów i ponad 500 000 zł wydanych na kampanie...

… strategie, które zamierzam udostępnić na warsztacie, generują mi oraz moim klientom 6- i 7-cyfrowe przychody...

… podobne warsztaty, zazwyczaj z czysto teoretyczną wiedzą, kosztują minimum 1000 zł za dzień…

… po warsztacie zorganizuję specjalnego warsztatowego live, na którym dalej będziemy pracować nad strategiami uczestników...

… otrzymasz wersję online warsztatu, dzięki czemu wielokrotnie wrócisz do tej wiedzy i na pewno nic Ci nie umknie.

wartość samych kursów bonusowych to aż 1683 zł!

To mógłbyś pomyśleć, że ten warsztat będzie drogi. Ale mam dla Ciebie niespodziankę...

Kończę 30 lat i z tej okazji postanowiłem zrobić coś szalonego!

Przeprowadzę cykl warsztatów z budowania skutecznej strategii marketingowej w różnych miastach, a to wszystko za symboliczną opłatę 295 zł.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie pakiet 5 kursów, które krok po kroku omawiają najważniejsze aspekty marketingu internetowego.

Dlaczego tak tanio, skoro ta wiedza jest warta znacznie więcej?

Przez ostatnie lata na mojej biznesowej drodze pojawiło się mnóstwo wartościowych osób. Z wieloma udało nam się nawiązać wspaniałe relacje, które procentują do dzisiaj.

Ogromnie wierzę w to, że za sprawą tych warsztatów również poznam wspaniałych przedsiębiorców i kto wie, być może uda nam się zrobić razem coś fajnego.

Poza tym 30 urodziny ma się raz w życiu, prawda?

Wybierz swój pakiet i dokonaj najlepszej inwestycji w swój biznes

Pakiet #1
PLN 295
  ZAMAWIAM

  6 kursów online warte 1683 zł

  Warsztat na sali warty 695 zł

  Pakiet #2 (KAUCJA)
  PLN 500
   ZAMAWIAM

   Kaucja zwrotna za rozmowę na temat budowy dedykowanego tunelu sprzedażowego dla Twojej firmy.

   Bez banałów i taniej motywacji

   Posiadasz już niezbędne umiejętności i atrybuty do tego, aby dominować w swojej niszy.

   Gdyby tak nie było, to nie odwiedziłbyś tej strony.

   Dlatego w ramach tego warsztatu przekażę Ci wyłącznie praktyczną wiedzę, którą od razu wykorzystasz w swoim biznesie na zasadzie kopiuj-wklej. Użyjemy tego, co już masz, aby generować konkretne i powtarzalne wyniki.

   Nie musisz się obawiać motywacyjnych historii, zapewniających chwilową euforię, ale niestety nie przekładających się na sprzedaż (na pewno nie Twoją). Sam nie jestem ich fanem.

   Pokażę ukryte elementy marketingu, które przyciągają uwagę klientów i konwertują, jak szalone (te komponenty są niewidoczne dla “zwykłego śmiertelnika”, ale kiedy je poznasz, to gwarantuję, że nigdy nie spojrzysz na swój marketing w ten sam sposób).

   Następnie stworzymy konkretny plan dla Twojego biznesu. Tak, żebyś po warsztacie nie musiał zastanawiać się, co powinieneś zrobić, tylko od razu zaczął wdrażać.

   Dlaczego warto się pośpieszyć?

   Ostatni raz taką promocję robiłem w listopadzie ubiegłego roku. Nie wiem, kiedy i czy w ogóle zorganizuje coś podobnego w przyszłości. A jeśli już, to z pewnością nie w tak atrakcyjnej formie.

   Dlatego warto już teraz zarezerwować dostęp i cieszyć się ze wspaniałej i niezwykle korzystnej inwestycji w swój biznes.

   Gwarantuję, że po wdrożeniu wiedzy z warsztatu, jak i bonusowych kursów konkurencja przestanie być dla Ciebie problemem. Za to stanie się nim nadmiar klientów, którzy będą chcieli skorzystać z Twoich usług.

   Jeśli nadal będziesz robił to, co robisz, to...

   Prawdopodobnie za jakiś czas Twoja cierpliwość się wyczerpie. Zamkniesz firmę, a w jeszcze gorszym scenariuszu zostaniesz z długami do spłaty. W najlepszym przypadku będziesz walczyć o to, aby jakoś związać koniec z końcem... A przecież nie o to chodzi w życiu i byciu przedsiębiorcą, prawda?

   Jeśli jesteś zatrudniony jako specjalista od marketingu, to pytanie, jak długo szefostwo będzie tolerować słabe wyniki?

   Nie chodzi o to, aby Cię wystraszyć. Raczej zachęcić do refleksji i pokazać, że można inaczej – łatwiej i skuteczniej. Że biznes może dawać satysfakcję, niezależność i radość!

   Te strategie zadziałały u mnie i moich klientów – zadziałają również u Ciebie

   Chcesz doświadczyć podobnych wyników jak Ci ludzie i poważnie myślisz o tym, aby rozwijać swój biznes? Nie może Cię zabraknąć na sali.

   Pakiet #1
   PLN 295
    ZAMAWIAM

    6 kursów online warte 1683 zł

    Warsztat na sali warty 695 zł

    Pakiet #2 (KAUCJA)
    PLN 500
     ZAMAWIAM

     Kaucja zwrotna za rozmowę na temat budowy dedykowanego tunelu sprzedażowego dla Twojej firmy.

     Oto inne przykłady tego, co znajdziesz na warsztacie:

     System planowania marketingu i reklamy, aby już nigdy nie tracić pieniędzy na działania, które mają słaby zwrot lub nie dają go wcale.

     Instrukcja tworzenia stron sprzedażowych, reklam oraz innych elementów marketingowych, budujących zaufanie i Twoją wiarygodność w oczach klientów.

     Przetestowane i sprawdzone schematy lejków marketingowych, które działają w polskich warunkach – pomogę dopasować do Twojej firmy i branży.

     Jedna absolutnie kluczowa rzecz, którą koniecznie musisz uwzględnić w każdej kampanii, jeśli chcesz pozyskiwać klientów po możliwie niskich kosztach.

     Proste techniki, dzięki którym z matematyczną precyzją przewidzisz, jak zadziała dana kampania – jeszcze przed wydaniem na nią choćby jednej złotówki!

     Jakie zdjęcia i grafiki używać w reklamach, aby były maksymalnie skuteczne i generowały wartościowe konwersje?

     Narzędzia do perfekcyjnej analizy konkurencji – przewiduj ruchy i bądź o krok przed innymi.

     Najskuteczniejsze metody promocji w internecie – nie tylko płatne możliwości (np. reklama na Facebooku), ale też darmowe i efektywne rozwiązania.

     Sprawdzony model pozyskiwania najlepiej płacących klientów w sposób ciągły, systematyczny i powtarzalny. Nie tylko kupią, ale i wielokrotnie wrócą po więcej.

     Praktyczna wiedza, która pozwoli Ci w ciągu kilku miesięcy podwoić swój biznes.

     Szczegółowo przedstawię niepublikowane taktyki i triki, które koniecznie warto wdrożyć i stosować w promocji biznesu usługowego i eksperckiego.

     Opowiem, jak budować trwałe relacje z klientami i sprzedawać w nienachalny sposób “pod radarem” po wysokich kwotach.

     Zrozumiesz, czego potrzebują Twoi klienci i jak te potrzeby zaspokoić. To klucz do wysokiej i powtarzalnej sprzedaży.

     Tona schematów, przykładów i wniosków pochodzących z 390 zrealizowanych kampanii wraz z ich szczegółowym omówieniem.

     …oraz wiele, więcej!

     Pakiet #1
     PLN 295
      ZAMAWIAM

      6 kursów online warte 1683 zł

      Warsztat na sali warty 695 zł

      Pakiet #2 (KAUCJA)
      PLN 500
       ZAMAWIAM

       Kaucja zwrotna za rozmowę na temat budowy dedykowanego tunelu sprzedażowego dla Twojej firmy.

       Ważne!

       Ten warsztat jest w 100% praktyczny. Dlatego koniecznie zabierz ze sobą laptopa, bo sporo przepracujemy na komputerach.

       Jeśli lubisz notować w formie papierowej, to zabierz ze sobą również notatnik i coś do pisania. Jednak najważniejsze, abyś miał przy sobie komputer.

       Telefon lub tablet nie wystarczy!

       Gwarancja satysfakcji

       Metody, którymi się z Tobą chcę podzielić generują zarówno dla mnie, jak i moich klientów przychody na poziomie od kilkuset tysięcy, do nawet kilku milionów złotych.

       I to niezależnie od produktu, cennika, czy rynku, na którym przyjdzie mi, czy moim klientom – w tym i Tobie działać.

       Wdrożone w ponad 390 kampaniach i 150 różnych branżach – u Ciebie też przyniosą efekty.

       Wyjdziesz z gotową strategią, która skutecznie przyspieszy Twój biznes i sprawi, że nawet na zatłoczonym rynku klienci wybiorą Ciebie. Konkurencja “zgłupieje”, nie wiedząc co się tak naprawdę stało.

       I kiedy mówię "przyspieszysz", to mam na myśli dosłowne pominięcie wielu lat nieudanych prób i błędów. Otrzymasz skompresowaną i wyselekcjonowaną pigułkę wiedzy marketingowej, którą zebrałem przez ostatnią dekadę wydając ponad 500 000 zł na testy i kampanie.

       Czas na Twoją decyzję

       W ciągu 8 godzin warsztatu oraz kilkunastu godzin materiałów wideo dam Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wdrożyć modele biznesowe prowadzące do podwojenia Twojego biznesu – ułożone w schemacie krok po kroku i dopasowane do polskiego rynku.

       Lub zrobię wszystko za Ciebie w ramach pakietu wdrożeniowego.

        

       To moment, w którym Ty sam musisz zdecydować co robić dalej.

       Masz przed sobą 3 ścieżki do wyboru:

       1.  Schować głowę w piasek – nadal ignorować ostrzeżenia i sygnały, które jasno wskazują, że w Twoim biznesie coś nie działa. To trochę tak, jak toksyczny związek. Niby wiesz, że nie powinieneś w tym tkwić, ale boisz się zrobić krok naprzód i coś zmienić.
       2.  Możesz próbować zdobywać wiedzę i wdrażać kolejne techniki na własną rękę – narzekając przy tym na powolny postęp, czy koszty wynikające z prowadzenia mało efektywnych kampanii reklamowych.
       3.  ALBO WYBRAĆ KRÓTSZĄ I SZYBSZĄ DROGĘ i skorzystać z wiedzy praktyka biznesowego, który osobiście przetestował te techniki w ponad 390 kampaniach i 50 różnych branżach.

       Masz więc okazję wykorzystać sprawdzony i powtarzalny model strategii marketingowej, który generuje przynajmniej 6- i 7-cyfrowe przychody dla mnie i moich klientów. Na warsztacie krok po kroku pomogę Ci go dopasować do Twojej branży, abyś od razu mógł to wykorzystać.

       Wybierz pakiet zanim czas się skończy

       Pakiet #1
       PLN 295
        ZAMAWIAM

        6 kursów online warte 1683 zł

        Warsztat na sali warty 695 zł

        Pakiet #2 (KAUCJA)
        PLN 500
         ZAMAWIAM

         Kaucja zwrotna za rozmowę na temat budowy dedykowanego tunelu sprzedażowego dla Twojej firmy.

         Masz dodatkowe pytania i chciałbyś sprawdzić, czy ta konferencja Ci pomoże?

         Skontaktuj się ze mną pod numerem 884 038 734, a chętnie wszystko wytłumaczę i odpowiem na Twoje pytania. Gdybym nie odebrał, to zostaw mi sms o treści "PROMOCJA".