Jedyne szkolenie w Polsce, po którego skończeniu będziesz miał uruchomione kampanie, które będą dla Ciebie zarabiały pieniądze.

  • doświadczenie w reklamie od 2009 roku,
  • autorskie, sprawdzone i skuteczne strategie,
  • wiedza zdobyta za ponad 400.000 pln,
  • wielokrotnie sprawdzona w praktycznych działaniach,
  • stanowiąca główną część kampanii mojego biznesu.
  • stawiam na praktykę, a nie motywacyjne opowieści w stylu "możesz". Ja wiem, że możesz i wolę pokazać Ci jak to zrobić, żeby zrobić to możliwie szybko i bez niepotrzebnych błędów po drodze.

  Kto najbardziej skorzysta na tym szkoleniu?

  Jakich efektów można się spodziewać?

  Więcej sprzedaży.

  Zastanawiałeś się kiedyś jakie jest najważniejsze działanie w każdym biznesie? Według mnie najważniejszym wyzwaniem z jakim musi mierzyć się osoba przedsiębiorcza to pozyskiwanie nowych klientów, którzy zapewnią mu rozwój i płynność finansową. Jeśli czujesz, że z Twoja sprzedażą mogłoby być lepiej i że Twoja firma mogłaby generować więcej przychodu to otrzymasz konkretne narzędzia, które pozwolą Ci w ciągu kilku tygodni odczuć zauważalne zwiększenie ilości zapytań i nowych, dobrze płacących klientów. Jeśli chcesz mieć taki rezultat to szkolenie jest dla Ciebie kolejnym logicznym krokiem.

  Więcej klientów i pieniędzy

  Być może masz już sporą bazę klientów, ale uważasz, że mogliby więcej od Ciebie kupować? Albo nawet wiesz, że chcieliby, tylko nie wiesz jak doprowadzić do tego, aby Twoi klienci stali się wierni i przestali rozglądać się za tym, co oferuje im Twoja konkurencja? Wiem, że nie każdy biznes potrzebuje nowych klientów - są takie biznesy jak Twoje, w których najpierw trzeba skupić się na tym, aby odzyskać zaangażowanie klientów i zbudować model, który zachęci ich do tego, żeby zamawiać od Ciebie więcej, niż od Twojej konkurencji. Jak już to zrobimy, to możemy się skupić na tym, żeby przejąć klientów Twoich konkurentów, ale zgodzisz się, że najpierw musimy zadbać o bieżącą płynność i rentowność Twojego biznesu?

  Rozpoznawalna marka

  Czy masz wrażenie, że z jakiegoś powodu klienci wybierają Twoją konkurencję zamiast Ciebie? Czy wiesz, że robisz dobrą robotę ale widzisz, że inne firmy pozyskują więcej klientów i zatrzymują ich na dłużej? To wszystko może mieć związek z tym jak zbudowałeś swoja markę. Muszę Ci zdradzić niewygodną prawdę - klienci uwielbiają kupować od znanych marek. Uwielbiają kupować od kogoś, kto zrozumiale komunikuje im wartość wynikającą ze współpracy. Ale mam też dla Ciebie dobrą wiadomość. W dobie internetu możemy zbudować Twoją markę w kilka - kilkanaście tygodni. Co jeszcze ciekawsze, mogę nauczyć Cię jak komunikować się z klientami i zdobywać ich portfele pod radarem Twojej konkurencji. Dzięki temu przestaną kopiować Twoje pomysły, bo już ich nie zobaczą… chcesz tak?

  Czym jest to rozwiązanie?

  • 1

   Praktyka, praktyka... i jeszcze raz praktyka!

   Mój warsztat jest maksymalnie nastawiony na praktykę. Jest skierowany do przedsiębiorców którzy chcą wymiernych wyników a nie inspiracyjnych opowiadań. Nie będę mówił o tym, że możesz, bo zakładam, że to już wiesz. Ja pokażę Ci jak to zrobić. Pomogę Ci przygotować plan krok po kroku tego co trzeba zrobić.

  • 2

   Minimum teorii, maksimum praktyki

   Wiem od moich klientów, że wcześniej bywali na różnych szkoleniach. Było tam dużo teorii, a mało praktyki. Na tym warsztacie teoria jest zdobywana online za pomocą kursu, który dostajesz ode mnie przed warsztatem. Masz do niego dostęp przez 365 dni, więc możesz do tej wiedzy sięgać w trakcie jej wdrażania przez następny rok.

  • 3

   Praktyczny warsztat na żywo, gdzie zbudujesz swoje kampanie.

   Praktyczny warsztat na żywo gdzie pracujemy nad Twoimi zagadnieniami całą grupą, dzięki temu masz dostęp do wielu nowych pomysłów i sprawdzonych metod nie tylko ode mnie, ale również od grupy i moich klientów, którzy skorzystali wcześniej. Uwierz, czasem zastosowanie czegoś, co działa w innej branży potrafi szybko poprawić wyniki u Ciebie.

  • 4

   Dostęp do zamkniętej grupy po szkoleniu

   Ile razy byłeś na szkoleniu, na którym wszystko wydawało się takie proste, a po powrocie do domu nie wiedziałeś za co się zabrać? Dla mnie liczą się Twoje efekty, bo wiem, że właśnie po nie do mnie przychodzisz. Dlatego dostajesz ode mnie dostęp do zamkniętej grupy, gdzie możesz pytać i uzyskiwać wsparcie. Podoba Ci się ten pomysł?

  • 5

   Dostęp do wiedzy i darmowych szkoleń tylko dla klientów.

   Zauważyłeś, że często firmy traktują lepiej nowych klientów, niż starych? Np. sieci komórkowe dają lepsze oferty dla nowych klientów. Sam wiele razy byłem przez to wkurzony (i uwierz, że tutaj powinno paść inne słowo..) dlatego dla moich klientów mam coś więcej.

  Dlaczego warto ze mną?

  Działająca strategia marketingowa, oszczędność czasu i wzrost przychodów, wzrost zapytań widoczny od 1 dnia, 5x niższe koszty pozyskania. To tylko kilka z efektów, o których usłyszysz od klientów, których od Ciebie różni tylko jedna rzecz - oni już skorzystali z mojego wsparcia.

  Co konkretnie dostajesz w ramach tej atrakcyjnej inwestycji?

  Cały proces nauki marketingu rozłożyłem na kilka etapów, tak aby każdy dawał maksymalne efekty. Cały proces zaczyna się od podjęcia przez Ciebie decyzji, bo tylko Ty wiesz, czy chcesz coś zmienić, czy wolisz trwać w tym co jest. Po podjęciu decyzji otrzymujesz PRZED WARSZTATEM kurs online, podczas którego zbierasz potrzebną teorię i poznajesz jej praktyczne zastosowania. NASTĘPNIE PRACUJEMY RAZEM NA 10H i przerabiamy całość tak, aby pasowało to pod Twój biznes - jeśli pracujesz to wychodzisz z gotową kampanią! PO WARSZTACIE masz 365 dni wsparcia w zamkniętej grupie dla szybkich i powtarzalnych efektów. Czy ta propozycja jest dla Ciebie dobra?

  Ilu klientów potrzebujesz pozyskać aby zwróciła Ci się ta inwestycja?

  Łączna wartość pakietu to 1988pln!

  • szkolenie VOD - 397 pln
  • 1 dzień warsztatu - 697 pln
  • dostęp do zamkniętej grupy - 297 pln
  • 365 dni wsparcia - 597 pln

  Twoja kwota inwestycji to jedyne 397 pln (lub nawet mniej z kodem rabatowym!)

  Wybierz najbliższe miasto i termin:

  Łódź
  25.08.2017

  Kup bilet

  Katowice
  26.08.2017

  Kup bilet

  Kraków
  27.08.2017

  Kup bilet

  Bydgoszcz
  22.09.2017

  Kup bilet

  Poznań
  24.09.2017

  Kup bilet

  Warszawa
  7.10.2017

  Kup bilet

  Wrocław
  8.10.2017

  Kup bilet

  Dlaczego teraz jest najlepszy moment, aby zainwestować w praktyczne umiejętności pozyskiwania klientów?